https://sklep.nawadnianiezbikowski.pl/
Jesteś tutaj: Oferta Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów i usługi ogrodnicze

Pomagamy w projektowaniu i zakładaniu ogrodów i dostarczamy naszym klientom niezbędnej wiedzy i narzędzi, by stworzyć niezwykłą zieloną przestrzeń wokół domu. Kładziemy nacisk na jakość wykonywanych prac i zawsze udzielamy gwarancji na wykonane usługi. Chcemy nawiązywać długotrwałe relacje z naszymi klientami, dlatego wskazujemy im skuteczne rozwiązania możliwe do rozłożenia w czasie. Zawsze zapraszamy do naszej hurtowni materiałów ogrodniczych, gdzie zaopatrzyć się można w niezbędny sprzęt do pracy w ogrodzie. Naszą specjalizacją jest natomiast nawadnianie trawników[https://nawadnianiezbikowski.pl/nawadnianie-trawnika] i ogrodów  – posiadamy szeroką wiedzę i praktyczne umiejętności w tym zakresie.

Trawniki z rolki

Jeżeli są Państwo zainteresowani szybkimi sposobami zakładania ogrodów, to polecamy naszą ofertę sprzedaży i kładzenia trawników z rolki. Największą zaletą tego rozwiązania jest natychmiastowy efekt – nie musimy czekać aż trawa urośnie, co może trwać nawet kilka miesięcy. Trawniki z rolki dodatkowo pozwalają uniknąć zagrożenia, jakim jest nierówny siew, który powoduje, że trawa w niektórych miejscach jest gęstsza niż w innych. Takie rozwiązanie sprzyja też nowoczesnym rozwiązaniom w rodzaju automatycznych systemów nawadniania, bo ich montaż pod trawnikiem staje się łatwiejszy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług w zakresie zakładania ogrodów i realizowania gotowych projektów – gwarantujemy terminowość i fachowe doradztwo. Udzielamy porad także telefonicznie!