MENU
Jesteś tutaj: Sklep Dysze do zraszaczy Dysze do zraszaczy Rain Bird

Dysze do zraszaczy Rain Bird

W katalogu naszego sklepu internetowego znajdą Państwo profesjonalne dysze do zraszaczy Rain Bird w wielu wersjach. Przygotowaliśmy obszerny asortyment oryginalnych produktów pozwalających uzyskać optymalną wartość DULQ, który jest miarą równomierności rozprowadzania wody na nawadnianej powierzchni. Zebrane tutaj części zamienne są nowe i w 100% sprawne, jednocześnie sprzedajemy je w dobrej cenie. Oferta obejmuje komponenty do większości modeli urządzeń tego typu. 

Zraszacz Rain Birddysze

Specjalistyczne dysze Rain Bird, które zebraliśmy w tej kategorii, można wykorzystać w trakcie konserwacji Państwa zraszacza. Części te z czasem ulegają zużyciu i należy wymienić je na nowe, aby urządzenie nadal mogło działać bez zakłóceń. W sklepie mamy specjalistyczne modele, które można wykorzystać do nawadniania terenów o nieregularnym kształcie podłoża, a także do zraszania roślin o niezbyt dużej wysokości. W opisach można zapoznać się z dokładną miarą równomierności rozprowadzania cieczy dla każdego modelu. 

Jeśli chcą Państwo wymienić dysze w swoim zraszaczu Rain Bird, zapraszamy do kontaktu! Nasza firma zajmuje się nie tylko sprzedażą specjalistycznego sprzętu, ale także świadczy usługi serwisowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. 

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie: