MENU
Jesteś tutaj: Roboty ALKO Serwis Robotów ALKO

Serwis Robotów ALKO

Serwis robotów AL-KO

Jako autoryzowany dystrybutor robotów koszących firmy AL-KO oraz Solo By AL-KO podejmujemy się też fachowego serwisu tych urządzeń. Posiadamy niezbędne certyfikaty do podejmowania się napraw, regeneracji i konserwacji części robotów koszących AL-KO. Serwisu udzielamy w naszej siedzibie w Szczecinie lub też po uzgodnieniu z klientem na miejscu.

Serwis AL-KO 24h

Nasz serwis działa na zasadzie 24h. Oznacza to, że roboty AL-KO naprawiamy w ciągu 24 godzin od oddania do serwisu. W przypadku, gdy nie jesteśmy w stanie naprawić robota w ciągu 24 godzin, dostają Państwo od nas robota zastępczego do czasu, aż Państwa robot nie będzie całkowicie sprawny.

Szybkie naprawy – znamy się na rzeczy!

W naszym serwisie zatrudniamy specjalistów, którzy doskonale znają technologię zastosowaną w robotach AL-KO i wyposażeni są w niezbędne narzędzia do ich naprawy. Dotyczy to nie tylko części mechanicznych, ale także oprogramowania. Ponadto prowadzimy hurtownię i dystrybucję części i robotów, dlatego jesteśmy w stanie niskim kosztem dokonać naprawy nawet, jeśli jakaś część uległa zużyciu. Zapraszamy do naszego serwisu – dołożymy wszystkich starań, aby zapewnić Państwu szybką i sprawną usługę!